Перша зустріч першокурсників

31 серпня 2023 року у стінах економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулась перша зустріч першокурсників з представниками кафедри обліку, аналізу і аудиту.

Від сьогодні для вас настав новий життєвий етап, сповнений цікавих зустрічей та нових знайомств, дивовижних відкриттів і досягнень. Нехай студентські роки будуть яскравими та незабутніми, а університет – посяде особливе місце у вашому серці!!!

Колектив кафедри бажає першокурсникам мирного неба і досягнення поставленої мети в стінах університету!!! Незалежно від будь-яких викликів долі, бажаємо вам невичерпної енергії та творчих здобутків, щоб кожен зміг реалізувати свій потенціал в майбутньому!!!