Онлайн вебінар «Академічна доброчесність»

27 жовтня 2021 року студентка 2 курсу Ірина Білик спеціальності «Облік і оподаткування» відвідала онлайн вебінар «АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ».

На ньому доповідали:

1. доктор філософських наук Ірина Володимирівна Горохолінська з темою «Академічна доброчесність та забезпечення якості освіти»;
  2. кандидат соціологічних наук, доцент кафедри філософії та культурології Тетяна Вячеславівна Медіна з темою «Правила цитування та оформлення списку використаної літератури».

Усі присутні мали змогу поглибити свої знання щодо положень ЕТИЧНОГО КОДЕКСУ та правил дотримання академічної доброчесності в Чернівецькому національному університеті. Студенти мали змогу задавати спікерам запитання.

Спікери дали поради щодо якості академічного письма та поділились власним досвідом щодо недопущення плагіату під час написання наукових робіт.