Навчання в Норвегії – мрія, яка стала реальністю

Навчання на кафедрі “Обліку, аналізу і аудиту” дало мені можливість взяти участь у програмі академічної мобільності “Erasmus +” і втілити мрію – побувати в Норвегії.

Зараз я навчаюсь в Nord University, в місті Bodø, яке знаходиться за північним полярним колом.

Мій напрямок навчання протягом цього семестру – це Public sector economy. Даний напрямок передбачає вивчення міжнародних стандартів бухгалтерського обліку в державному секторі, ризик менеджменту та внутрішнього аудиту  і курсу про розвиток країн Арктичного регіону.  Тому знання бухгалтерського обліку та аудиту, мені дуже знадобились і значно спростили навчання!!!

Але найголовніше це те, що навчання в Норвегії, дало мені змогу ще раз переконалась, що моя спеціальність “Облік та оподаткування” високо цінується і є дуже прогресивною. Тому не вагайся і вже цього року вступай на економ, на кафедру “Обліку, аналізу та аудиту”.