Навчання у Норвегії та перспективи спеціальності «Облік і оподаткування»

Студентка магістратури 571 групи Світлана КРУЛІКОВСЬКА ділиться власними враженнями про навчання у Норвегії та перспективи спеціальності «Облік і оподаткування»:

«Цього семестру я маю змогу навчатися в Nord University в рамках програми академічної мобільності «Erasmus +». Мій напрямок навчання в даному семестрі –це  Public Sector Economy, який передбачає вивчення міжнародних стандартів бухгалтерського обліку в державному секторі, ризик-менеджменту та внутрішнього аудиту, показників ефективності в державному секторі, а також курсу про розвиток країн Арктичного регіону. В ході навчання я вкотре переконалась в актуальності та важливості моєї спеціальності «Облік та оподаткування», тому що в тій чи іншій мірі ми оперували бухгалтерськими та аудиторськими знаннями. Цікавим досвідом було виконувати всі поставлені завдання в формі групової роботи, що дозволило нам розглядати одні й ті самі речі під різним ракурсом. Загалом, це чудовий досвід та можливість отримати не тільки цінні знання, а й доторкнутися до іншої культури та знайти своїх однодумців».