Круглий стіл «Кар’єрний шлях успішних випускників кафедри обліку, аналізу і аудиту»

Кафедра обліку, аналізу і аудиту продовжує проводити традиційні зустрічі з випускниками для обміну досвідом задля покращення підготовки висококваліфікованих фахівців у сфері обліку, оподаткування, аналізу і аудиту на основі вивчення потреб ринку та вимог роботодавців, їх активного залучення до організації освітнього процесу.

22 травня 2024 року здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» мали змогу ознайомитися з кар’єрним зростанням та професійними здобутками Галини Вікторівни Чорної (власниця аутсорсингової компанії «GaBo Consulting»); Мар’яни Іванівни Гринчук (бухгалтер ТОВ «Базисмед»); Віталіни Вікторівни Булезюк (спеціаліст з обліково-інформаційного забезпечення та управління у сфері міжнародних експедиторських послуг).

Активними об’єктами обговорення стали питання актуальних змін у бухгалтерському та податковому законодавстві, ефективне реагування на них при організації облікового процесу, налагодження комунікацій з іншими підрозділами суб’єкта господарювання, контрагентами, органами державного управління, сучасних вимог до професійних компетентностей фахівців у сфері обліку, оподаткування, аналізу і контролю тощо. Значна увага була приділена важливості міжособистісного спілкування в колективі та командної роботи, адже системи бухгалтерського обліку, аналізу та контролю й надалі залишаються інформаційними генераторами бізнесу, запорукою його ефективності. Випускники розповіли про сучасні виклики у професійній діяльності та  про те, як набуті ними знання дозволили реалізувати себе у практичній діяльності. Вони наголошували, що отримання фахових компетентностей, передбачених Освітньо-професійною програмою  другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування», дозволить їм стати висококваліфікованими фахівцями, які володіють інноваційним способом мислення, успішно розв’язувати складні завдання і проблеми у сфері обліку, оподаткування, аналізу, контролю, аудиту задля забезпечення позитивних змін в діяльності суб’єктів господарювання.

Здобувачі вищої освіти отримали цінні поради не витрачати час даремно, не відкладати того, що маєш зробити сьогодні на завтра, бути активними та ініціативними всякчас, відкрили для себе нові горизонти та знайомства, що надихнули їх на досягнення високих вершин у професії.

То ж будемо продовжувати наші зустрічі з випускниками кафедри, оскільки вони дають можливості здобувачам формувати впевненість у професійній діяльності.