Круглий стіл «БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК В УПРАВЛІННІ ПІДПРИЄМСТВОМ: СУЧАСНІ ВИКЛИКИ»

Студенти спеціальності «Облік і оподаткування» разом з викладачами кафедри обліку, аналізу і аудиту взяли участь у круглому столі «БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК В УПРАВЛІННІ ПІДПРИЄМСТВОМ: СУЧАСНІ ВИКЛИКИ».

10 листопада 2023 року у Міжнародний день бухгалтера відбувся круглий стіл «БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК В УПРАВЛІННІ ПІДПРИЄМСТВОМ: СУЧАСНІ ВИКЛИКИ».

Студенти 1 та 2 курсів спеціальності «Облік і оподаткування» разом з викладачами кафедри обліку, аналізу і аудиту Вергуном А.І. та Кудлаєвою Н.В. мали можливість поспілкуватися з головним бухгалтером ТзОВ БФ «Чернівціжитлобуд»  Маланюк Одаркою Дмитрівною, яка також є стейкхолдером ОП «Облік і оподаткування». Вона ознайомила присутніх зі специфікою діяльності товариства, яке є одним з провідних підприємств будівельної галузі Чернівецької області, та  її впливом на організацію бухгалтерського обліку. Багато цікавої інформації було доведено  майбутнім фахівцям щодо обраного майбутнього фаху – професії бухгалтера, особливо в умовах цифровізації та воєнного стану. Розповідь викликала живий інтерес слухачів і спричинила численні запитання студентів (від питань: «за яким принципом обрано майбутній фах?» до питань «як будівельна фірма взаємодіє в умовах воєнного стану з податковими органами»?).

Також студенти отримали відповіді на питання щодо практичного застосування теоретичних знань. За результатами зустрічі була досягнута домовленість про можливість підготовки науково-дослідних робіт на базі практичних матеріалів товариства.

Зустріч вийшла динамічною, цікавою, нетиповою та пізнавальною для здобувачів вищої освіти. В подальшому планується реалізація співпраці в подібному або розширеному форматі.

Дякуємо Маланюк Одарці Дмитрівні за отриману можливість поглибити знання щодо обраного фаху,  за змістовну розповідь та безцінний досвід!!!