“Кобзар” – невід’ємна частина українського патріотичного виховання

23 березня у Блакитній залі університету студенти 271 групи спеціальності «Облік і оподаткування» (куратор Косташ Т.В.) відвідали книжкову виставку – презентацію 55 різноманітних видань «Кобзаря» Тараса Шевченка із книгозбірні доцента кафедри української літератури Василя Костика. В колекції представлено книги від 1940 до 2023 року, в тому числі переклади кількома мовами (англійською, польською, казахською, ідиш та ін.).

Твори Тараса Шевченка викликають в українців почуття гордості за свою культуру та націю, впливають на відстоювання національних інтересів та боротьбу за незалежність. «Кобзар» – невід’ємна частина українського патріотичного виховання. Це не просто збірка поезій, а своєрідний культурний кодекс, який передає цінності та ідеали українського народу. Знайомство з «Кобзарем» надає можливість молодій людині усвідомити збереження важливості традицій та історії свого народу, зрозуміти своє місце в суспільстві. Через знання та розуміння творів Тараса Шевченка студенти усвідомлюють національну гідність та почуття національної самосвідомості.