Екскурсія студентів у центр професійного аудиту

У Міжнародний день бухгалтера студенти 1 курсу спеціальності «Облік і оподаткування» відвідали аудиторську компанію «Центр професійного аудиту». Сертифікований аудитор із багаторічним досвідом Осачук Людмила Георгіївна розповіла майбутнім фахівцям про особливості професій бухгалтера й аудитора. Розповідь викликала живий інтерес слухачів і спричинила численні запитання студентів.

Студенти охоче поділились своїми враженнями:

«До сьогоднішнього дня я не знала багато інформації про аудит. Але сьогодні я почула багато нового для себе. Мені було дуже цікаво чути розповідь про аудит, про те, чим займається аудитор, як проходить день у роботі яка пов’язана з аудитом. Насправді у аналізу, аудиту і бухобліку є істотні відмінності.  Аудит в більшості випадків являє собою глибоку перевірку документів і даних.»

Чеботаренко Крістіна, 171 група

«Відвідавши сьогодні аудиторську компанію, я отримала позитивні враження та емоції. Ми з одногрупниками дізналися більш детально про дану професію та її особливості. Для мене це дуже цінна інформація. Я щиро вдячна за можливість там побувати та отримати певні знання.»

Чимчинська Анастасія, 171 група

«Послухавши інформацію в аудиторській компанії, я зрозуміла, що мені стала дуже цікава моя професія. З’явилась мета і мрія добре вивчитись та працювати за фахом. Консультація в компанії аудиту дала нам найголовніше – мотивацію. Адже без неї ніяк і нікуди. Ще сподобався той, запал з яким нам розповідала працівниця компанії про свою роботу. Дуже приємно спостерігати за такими розмовами, де люди радіють та задоволені своїм місцем роботи. Можу бути впевнена, що по закінченню вищого навчального закладу я б хотіла влаштуватися на таку роботу та мати велику престижну зарплату.» Тимошенко Вікторія, 171 група