Академічна доброчесність

Викладачі кафедри обліку, аналізу і аудиту д.е.н., проф. Тетяна КОВАЛЬЧУК та к.е.н., доц. Ірина НИКИФОРАК взяли участь у міжнародній програмі наукового стажування «АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ», що відбулося у Вищому Семінаріумі Духовного університету (UKSW) за сприяння Польсько-української фундації «Інститут Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці» (IIASC).

Мета науково-педагогічного стажування викладачів полягала вдосконаленні особистісних професійних компетентності та підвищенні ефективності професійної діяльності на підставі вивчення зарубіжного досвіду у розрізі дотримання та забезпечення академічної доброчесності.

Під час стажування викладачі мали змогу:

1. Вивчити досвід Польщі з метою якісного вирішення професійних завдань у сфері освітньої діяльності.
  2. Здійснити порівняльний аналіз українського та польського законодавства про вищу освіту.
  3. Засвоїти інноваційні технології, форми та методи дотримання академічної доброчесності в освітньому та науковому середовищі.
  4. Дослідити причини виникнення академічного плагіату та порядку використання програмного забезпечення для його виявлення.
  5. Виробити пропозиції щодо досягнення академічної доброчесності для учасників освітньої програми «Облік і оподаткування».

Пропозиції щодо використання результатів міжнародного науково-педагогічного стажування полягають в адаптації та впровадженні в практику новітніх  інноваційних технологій, форм та  методів дотримання академічної доброчесності.

Додаткові матеріали:

1. Презентація есе.pptx (84 кб, PPTX)
  2. Сертифікат Ковальчук (123 кБ, PDF)
  3. Сертифікат Никифорак (106 кБ, PDF)