Вітаємо Галушку З.І. з нагордження нагрудним знаком МОН України «Відмінник освіти»

Травень 2021 року для економічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича проходить під гаслом – відмінно! Приємно, що в дні святкування 50-ти річчя економічного факультету МОН України нагородив докторку економічних наук, професорку, завідувачку кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування Чернівецького національного університету  ім. Ю. Федьковича Зою Іванівну Галушку нагрудним знаком «ВІДМІННИК ОСВІТИ».

Це винагорода та визнання здобутків Зої Іванівни в розвитку економічної науки, економічного факультету та рідної кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування. Знання, мудрість та досвід, які Зоя Іванівна Галушко щодня передає студентам, допомагають перетворювати їх талант на справжню професію. Зоя Іванівна є автором 12 монографій, 16 підручників та навчальних посібників, понад 200 наукових статей та інших фахових публікацій.  Вона є членом Вченої ради із захисту кандидатських дисертацій, член Комісії МОНУ із акредитації навчальних закладів, членом Вчених ради ЧНУ ім.Ю.Федьковича та економічного факультету. Під її науковим керівництвом захищено 6 кандидатських та 1 докторська дисертація.

Викладацький та студентський колективи економічного факультету ЧНУ ім.Ю.Федьковича сердечно вітають Зою Іванівну Галушку з почесною нагородою та бажаємо здоров’я, невичерпної наснаги, неординарних ідей та нових творчих здобутків, родинного затишку й духовного піднесення на многії-многії літа!