Спортивні досягнення студентів економічного факультету!

29 листопада 2023 року у шаховому клубі «Біла Тура», відбулися змагання ХIX обласної Універсіади з шахів серед студентів закладів вищої освіти.

Універсіада з шахів проводиться з метою стимулювання розвитку фізичної культури та спорту серед студентської молоді у закладах вищої освіти.

Збірна команда Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича  вже традиційно сильно виступає на цих змаганнях і змагається на рівних із сильними суперниками. Не став виключенням і цей рік. Змагання проводилися в особисто-командному заліку. В загальнокомандному заліку збірна ЧНУ посіла ІІ місце.

В особистому заліку студентка групи 171 спеціальності «Облік і оподаткування» Оксана Хащук зайняла 1-ше місце і була нагороджена грамотою обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Одне з ключових умінь, яке дають шахи – здатність до послідовного мислення. Все, що відбувається на дошці під час гри, не випадковість, і перемога в поєдинку дається тому, хто вміє продумати свої ходи, а не просо грає навмання. В цьому плані вплив шахів на інтелект очевидний. У процесі гри шахісти розвивають порівняльний розумовий аналіз, який є одним із основних інструментів гравця.

Тож щиро вітаємо шахістів ЧНУ в цілому, і Оксану Хащук, як представника економічного факультету зокрема, з переможним виступом і бажаємо подальших успіхів на різноманітних турнірах.

Щира подяка ЗСУ за можливість студентам займатися улюбленим видом спорту.

Разом до ПЕРЕМОГИ!