Студент Калугарь А. представив на факультетській студентській науковій конференції своє дослідження на тему "Ефективність витрачання коштів на дорожню інфраструктуру України".
В онлайн-обговоренні змін до освітніх програм «Фінанси, банківська справа та страхування» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти, запропонованих робочими групами, взяли участь представники різних сфер фінансової діяльності:
14 квітня 2022 р. відбулася зустріч із внутрішніми стейкхолдерами вищої освіти двох кафедр: фінансів і кредиту та публічних, корпоративних фінансів і фінансового посередництва з метою обговорення змін до освітньої програми другого (магістерського) рівня вищої освіти «Фінанси, банківська справа та страхування».
14 квітня 2022 р. відбулася зустріч із внутрішніми стейкхолдерами вищої освіти двох кафедр: фінансів і кредиту та публічних, корпоративних фінансів і фінансового посередництва з метою обговорення змін до освітньої програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти «Фінанси, банківська справа та страхування».
11 квітня 2022 р. на економічному факультеті відбулася зустріч колективів кафедр фінансів і кредиту та публічних, корпоративних фінансів і фінансового посередництва для обговорення змін до освітніх програм: «Фінанси, банківська справа та страхування» першого (бакалаврського) та «Фінанси, банківська справа та страхування» другого (магістерського) рівнів вищої освіти.
17 грудня 2021р. завершився захист кваліфікаційних робіт магістрів кафедри публічних, корпоративних фінансів та фінансового посередництва економічного факультету – студентів професійного спрямування «Фінансове посередництво». Цей захід відзначився актуальними доповідями на тематику сучасних тенденцій у сфері розвитку банківського сектору.
Відбувся черговий захист кваліфікаційних робіт студентів професійного спрямування «Корпоративні фінанси». Даний захист відзначився доповідями на актуальну проблематику сучасного розвитку корпоративного сектору.
Хвилююча та водночас радісна подія відбулася сьогодні на кафедрі публічних, корпоративних фінансів та фінансового посередництва, підведення підсумків клопіткої роботи протягом 6-ти років навчання – захист кваліфікаційних робіт студентів-магістрантів професійного спрямування «Публічні фінанси».