Привітання студентів-магістрантів професійного спрямування «Фінансове посередництво»

17 грудня 2021р. завершився захист кваліфікаційних робіт магістрів кафедри публічних, корпоративних фінансів та фінансового посередництва економічного факультету – студентів професійного спрямування «Фінансове посередництво». Цей захід відзначився актуальними доповідями на тематику сучасних тенденцій у сфері розвитку банківського сектору.

Захист робіт відвідав перший проректор університету професор Балух Василь, який відмітив хорошу підготовку студентів кафедри, в першу чергу тих, хто захищав магістерські дослідження іноземною мовою. Вітаємо наших студентів із успішним захистом своїх кваліфікаційних робіт та бажаємо успіхів у професійному майбутньому!