Відбулося пленарне засідання Науково-практичної конференції «Сталий розвиток місцевих громад: роль економічної освіти та науки»

9 листопада 2017 р. відбулося пленарне засідання Науково-практичної конференції «СТАЛИЙ РОЗВИТОК МІСЦЕВИХ ГРОМАД: РОЛЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ОСВІТИ ТА НАУКИ».

Конференція організована економічним факультетом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича спільно з Чернівецьким обласним підрозділом впровадження Проекту ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». На пленарному засіданні обговорювалися питання концепції сталого розвитку в економічній освіті та науці, виклики та досягнення децентралізації у Чернівецькій області, проблеми та перспективи бюджетної децентралізації, інструменти розвитку сільських територій та ін. 10-го листопада конференція продовжиться виїздом в об’єднані територіальні громади з метою обговорення на місцях практики залучення громад до вирішення соціально-економічно-екологічних проблем села.