Увага! Реєстрація на тест для магістратури

Випускники  освітнього рівня БАКАЛАВР 2024 року та попередніх років, які планують вступати на освітній рівень МАГІСТР у поточному році на освітні програми економічного факультету, згідно правил вступу з метою участі в конкурсному відборі повинні мати результати єдиного фахового вступного  випробування (ЄФВВ) та єдиного вступного іспиту (ЄВІ).

ЄФВВ передбачає оцінювання рівня підготовленості вступника до здобуття ступеня магістра з певної спеціальності.

 Для навчання за освітніми програмами економічних спеціальностей такі блоки на вибір:

– Економіка та міжнародна економіка

– Облік і фінанси

– Управління та адміністрування

ЄВІ передбачає тестування загальної навчальної компетенції та тестування з іноземної мови . Іноземні мови такі на вибір: англійська, німецька, французька, іспанська.

Звертаємо Вашу увагу, що у заяві-анкеті можна обрати два блоки ЄФВВ та одну іноземну мову.

Календарним планом організації та проведення у 2024 році вступних випробувань до магістратури передбачено два періоди реєстрації:

 • основний ー з 7 по 29 травня 2024 року (для участі в основній сесії);
 • додатковий ー з 17 по 21 червня 2024 року (у додатковій сесії матимуть змогу зареєструватися ті, хто не зміг цього зробити під час основного періоду реєстрації).

Реєстрацію осіб, які бажають взяти участь у єдиному фаховому вступному випробуванні (ЄФВВ) та єдиному вступному іспиті (ЄВІ),  можна  за умови особистої присутності вступника / вступниці або дистанційно.

Для дистанційної реєстрації на ЄФВВ та ЄВІ Вам необхідно:

 1. Скачати та заповнити заяву-анкету.

Заповнюючи заяву-анкету, потенційні магістри мають указати населений пункт, у якому бажають пройти ЄФВВ та/або ЄВІ, назву іноземної мови, із якої бажають скласти ЄВІ та блок /блоки ЄФВВ (економіка та міжнародна економіки, облік та фінанси, управління та адміністрування).

2. Заповнити реєстраційну форму і завантажити фото відповідних документів:

 • заповненої заявки-анкети для оформлення екзаменаційного листка
 • документа, що посвідчує особу, зазначеного в анкеті-заяві;
 • документа, що підтверджує інформацію про  реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП), або документа, що підтверджує причину невнесення до анкети-заяви інформації про РНОКПП;
 • документа про здобутий ступінь вищої освіти (для осіб, які завершили навчання в минулі роки);
 • фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника / вступниці;
 • медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі необхідності створенні особливих (спеціальних) умов для проходження вступних випробувань). 

 

Упродовж трьох робочих днів Ваша заява буде опрацьована і на зазначену Вами електронну пошту буде надіслано Реєстраційну картку.

Ваш Екзаменаційний лист можна буде забрати особисто з деканату економічного факультету (м. Чернівці, вул. Кафедральна, 2)  або буде надіслано Вам на поштове відділення, зазначене у Вашій заяві-анкеті.

Звертаємо увагу, що за кордон ми не надсилаємо Екзаменаційний лист.

У разі Вашого перебування за кордоном (зазначаєте і заяві-анкеті на місці поштового відділення)  фотокопія  Екзаменаційного листа буде надіслана на зазначену у заяві-анкеті Вашу електронну пошту.

Для зареєстрованих учасників / учасниць на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти створено інформаційну сторінку «Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

УВАГА!

Очна реєстрація буде проводитись у першій половині робочого дня  за попередньою домовленістю з оператором ЄДЕБО економічного факультету листом на е-пошту: i.platonova@chnu.edu.ua  або моб. тел. (050)-668-23-95

При собі необхідно мати такі документи:

 • документ, що посвідчує особу;
 • документ, що підтверджує інформацію про  реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП), або документ, що підтверджує причину невнесення до анкети-заяви інформації про РНОКПП;
 • документ про здобутий ступінь вищої освіти (для осіб, які завершили навчання в минулі роки);
 • фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника / вступниці;
 • медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі необхідності створенні особливих (спеціальних) умов для проходження вступних випробувань).