СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ»

172 група

  1. Березовська Крістіна Сергіївна
  2. Гофман Оксана Андріївна
  3. Губата Каріна Василівна
  4. Ковбиш Олеся Юріївна
  5. Мельничук Микита Анжийович
  6. Пастух Дмитро Анатолійович
  7. Соколюк Марина Василівна
  8. Сойма Роман Васильович
  9. Карпюк Тетяна Сергіївна
  10. Самараш Тетяна Вікторівн
  11. Бучко Ігор Валерійович

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «МЕНЕДЖМЕНТ»

173 група

  1. Баланецький Олег Васильович
  2. Дика Лілія Петрівна
  3. Довганич Олександр Віталійович
  4. Зінковський Нестор Сергійович
  5. Миронюк Ангеліна Миколаївна
  6. Парасків Степанія-Олеся Іоанівна
  7. Подільчук Ельвіра Вікторівна
  8. Рошкулець Анастасія Анатоліївна
  9. Шершен Ангеліна Василівна

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «МАРКЕТИНГ»

175 група

  1. Албулеса Кароліна Георгіївна
  2. Балан Олександра Анатоліївна
  3. Гаврилиця Ігор Анатолійович
  4. Карпо Андрій Васильович
  5. Клімчук Катерина Олександрівна
  6. Лисюк Вікторія Русланівна

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ»

272 група

  1. Бойку Марінела-Каталіна Георгіївна
  2. Борка Дана Іванівна
  3. Данилюк Василь Васильович
  4. Ігнатеску Євдокія Василівна
  5. Колесник Анна Юріївна
  6. Урсакій Олег Павлович
  7. Чебан Руслана Євгеніївна
  8. Ткачук Любов Анатоліївна
  9. Сумарюк Олена Василівна
  10. Шупенюк Тетяна Володимирівна
  11. Пантюхін Денис Андрійович
  12. Гур’єва Анна Едуардівна

211 група

  1. Безверхня Вікторія Віталіївна
  2. Данелюк Домніка Іванівна
  3. Петрюк Дмитро Іванович
  4. Торак Богдана Анатоліївна
  5. Хоміцька Марія Ярославівна
  6. Костюк Кароліна Віталіївна
  7. Палагнюк Юлія Вячеславівна
  8. Паскарюк Михайло Мар’янович
  9. Руссо Франческа
  10. Стражир Наталія Святославівна
  11. Сумарюк Надія Петрівна
  12. Саган Каріна Віталіївна

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «МЕНЕДЖМЕНТ»

273 група

  1. Бордюжан Андрій Олександр
  2. Бірюкова Христина Русланівна
  3. Бубрек Антоніна Юріївна
  4. Березовська Ірина Василівна
  5. Влашинець Олена Григорівна
  6. Войтко Катерина Русланівна
  7. Григорчук Галина Василівна
  8. Горбата Крістіна Василівна
  9. Господарюк Ангеліна Юріївна
  10. Диба Анастасія Олександрівна
  11. Дідорук Анастасія Дмитрівна
  12. Земба Тетяна Анатоліївна
  13. Зендик Ольга Романівна
  14. Кордубан Денис Віталійович
  15. Озарчук Назар Мирославович
  16. Олар Ростислав Олегович
  17. Паскарик Микола Ігорович
  18. Пазюк Інна Олександрівна
  19. Попович Віталіна Віталіївна
  20. Смерека Ольга Костянтинівна
  21. Сорокін Тетяна Віталіївна
  22. Стринадюк Діана Іванівна
  23. Тихоліз Дмитро Ярославович
  24. Ковальчук Анастасія Валеріївна

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «МАРКЕТИНГ»

275 група

  1. Балух Остап Михайлович
  2. Боднарашек Ангеліна Петрівна
  3. Давидчук Захар Володимирович
  4. Євань Іванна Василівна
  5. Жукова Ірина Ігорівна
  6. Задорожний Валентин Валентинович
  7. Калинчук Василь Сергійович
  8. Тарабас Валерія Миколаївна
  9. Чумак Ксенія Геннадіївна
  10. Федоряк Дмитро Дмитрович
  11. Вірсту Каріна-Ангеліна Анатоліївна
  12. Келлер Карина Володимирівна
  13. Война Анастасія Олександрівна
  14. Лізвінська Марина Юріївна
  15. Чупак Анастасія Віталіївна
  16. Мачек Софія Максимівна

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «ФІНАНСИ, банківська справа та страхування»

372 група

  1. Алергуш Микола Лазарович
  2. Гельмич Єва-Іоанна Олександ
  3. Гужальський Олег Віталійович
  4. Дячук Лариса Іванінвна
  5. Зегря Анастасія Дмитрівна
  6. Іванова Марія Вікторівна
  7. Журавець Уляна Василівна
  8. Лірниченко Надія Андріївна
  9. Ломніцька Анастасія Анатолії
  10. Пентескул Владислав Ілліч
  11. Чорней Назар Олександрович

372 група (скор.)

  1. Гула Христина Максимівна
  2. Євенчук Іванна Олексіївна
  3. Карімова Ельміра Ельманівна
  4. Кіндрат Христина Іванівна
  5. Мельничук Анастасія Олександрівна
  6. Нагірна Анастасія Андріївна
  7. Поладі Юлія Олександрівна
  8. Репушинська Катерина Іванівна
  9. Ткач Анастасія Вікторівна
  10. Фрасуняк Тетяна Володимирівна
  11. Амбросійчук Петро Васильович
  12. Ванзуряк Олександра Олександрівна
  13. Кольцюк Тетяна Сергіївна
  14. Невеличко Каріна Сергіївна
  15. Онуфрик Христина Юріївна
  16. Харук Олексій Ігорович

311 група

  1. Баланюк Іван Іванович
  2. Блюсюк Юрій Сергійович
  3. Войцик Олександр Володимирович
  4. Говор Валерія Павлівна
  5. Дуплячук Катерина Сергіївна
  6. Єленчина Ангеліна Костянтинівна
  7. Кавецька Аміна Володимирівна
  8. Лупул Яна Віталіївна
  9. Масіян Станіслав Костянтинович
  10. Мулик Марія Юріївна
  11. Семеген Анастасія Олександрівна
  12. Тащук Ганна Миколаївна
  13. Тимчук Людмила Іванівна
  14. Чеботар Ольга Сергіївна

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «МЕНЕДЖМЕНТ»

373 група

  1. Буздуга Анастасія Романівна
  2. Василів Костянтин Романович
  3. Грабовська Єва Юріївна
  4. Дробот Ростислав Русланович
  5. Данилюк Лілія Ігорівна
  6. Істратій Михайло Олексійович
  7. Костенчук Олександра Олексан
  8. Кузюк Ірина Богданівна
  9. Ковблек Аліна Олексіївна
  10. Кавецька Аліна Сергіївна
  11. Кушнір Крістіна Вікторівна
  12. Лотоцький Владислав Олегович
  13. Любчинська Анастасія Вікторі
  14. Малофій Ксенія Андріївна
  15. Маріянчук Владислав Степанович
  16. Мельник Дарія Костянтинівна
  17. Новікова Катерина Василівна
  18. Ончуленко Радіон Васильович
  19. Олексійчук Марина Георгіївна
  20. Токарюк Руслан Анатолійович
  21. Федюкова Наталія Вікторівна
  22. Синишина Єлизавета Максимів
  23. Ступак Іван Іванович

373 група (скор.)

  1. Боднар Олесь Юрійович
  2. Недокус Анастасія Валеріївна

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «МАРКЕТИНГ»

375 група

  1. Бойчук Натал.Богданівна
  2. Гузман Тетяна Анатоліївна
  3. Дутчак Олена Костянтинівна
  4. Драганчук Аліна Валентинівна
  5. Колісник Сергій Анатолійович
  6. Лабутін Юрій Михайл.
  7. Лопушинська Вікторія Ігорівна
  8. Новікова Єлизавета Василівна
  9. Опиченик Юлія Сергіївна
  10. Панчишин Михайло Михай
  11. Рошко Божена Юріївна
  12. Саламаха Анастасія Миколаївна
  13. Турецька Анастасія Олексіївна
  14. Шпаюк Альона Віталіївна
  15. Фуга Марія Валегіївна

375 група (скор.)

  1. Гамбарнюк Анна Миколаївна
  2. Загарчук Маргарита Петрівна
  3. Мага Габріела Петрівна
  4. Одинак Тетяна Сергіївна
  5. Харина Христина Володимирівна

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ»

371 група (скор.)

  1. Єфремова Алла Вікторівна
  2. Остафійчук Василь Васильович
  3. Романська Анастасія Василівна
  4. Ротар Крістіна Олександрівна

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ»

472 група

  1. Бедрій Юліанна Тарасівна
  2. Білоскурська Інга Романівна
  3. Боднар Анастасія Ігорівна
  4. Ватаманюк Ірина Михайлівна
  5. Гакман Таїсія Олександрівна
  6. Глінський Ігор Андрійович
  7. Горюк Денис Миколайович
  8. Кухар Вероніка Ярославівна
  9. Кулешко Христина Сергіївна
  10. Книш Іванна Іванівна
  11. Минзату Катерина Віталіївна
  12. Нікольський Євгеній Олександро
  13. Лучик Тарас Русланович
  14. Онищук Марта Русланівна
  15. Подря Ростислав Романович
  16. Скрипник Олександра Ярославівна
  17. Сиротинська Інна Романівна
  18. Стусяк Діана Дмитрівна
  19. Мигоряну Віта Василівна

472 група (скор.)

  1. Акостакіоає Анна-Карол.Артур
  2. Будей В’ячеслав Олександров
  3. Горбатюк Євангеліна Олегівна
  4. Горобчук Аліна Іванівна
  5. Данищук Світлана Іванівна
  6. Кречуняк Давид Дмитрович
  7. Сквіра Роман Васильович
  8. Сандуляк Ростіслав Вікторович

411 група

  1. Андрієвська Вікторія Володимирівна
  2. Бардашевський Дмитро Дем`янович
  3. Іскандеров Мухаммет
  4. Офіцерова Юлія Сергіївна
  5. Поп’юк Юрій Віталійович
  6. Равлюк  Ірина Сергіївна
  7. Курилюк Юлія Пилипівна
  8. Яворенко Андрій Сергійович

412 група (скор.)

  1. Боднар Яна Сергіївна
  2. Даник Дмитро Павлович
  3. Зубрин Сергій Володимирович
  4. Івасюк Наталія Іванівна
  5. Лободич Маргарита Павлівна
  6. Meльник Bладиславa Pycланівнa
  7. Пентелюк Анастасія Сергіївна

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «МЕНЕДЖМЕНТ»

473 група

  1. Бундюр Вікторія Василівна
  2. Вікованюк Анна-Діана Федорівна
  3. Гунчак Микола Романович
  4. Головко Наталія Аркадіївна
  5. Громова Олександра Геннадіївна
  6. Гуминецький Максим Костянти
  7. Жижій Оксана Володимирівна
  8. Маланчук Микола Петрович
  9. Микитюк Анастасія Юріївна
  10. Назаренко Валерія Юріївна
  11. Наконечний Владислав Руслан
  12. Немеш Іванна Іванівна
  13. Котощук Микола Валентинович
  14. Костиняк Еріка
  15. Куляк Аліна Юріївна
  16. Козуб Катерина Василівна
  17. Книшук Андрій Святославович
  18. Опінко Станіслав Олександрович
  19. Панкратов Михайло Михайло
  20. Перун Анастасія Сергіївна
  21. Попович Богдана Миколаївна
  22. Тарицану Марк Сергійович
  23. Старіков Данило Олександрович
  24. Сайдаков Артем Олександрович
  25. Сзкірка Любов Павлівна
  26. Суханова Юлія Сергіївна
  27. Яковець Марта Сергіївна

473 група (скор.)

  1. Захарчук Олександр Георгійов
  2. Лазаренко Ольга Тарасівна

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ»

471 група (скор.)

  1. Андрійчук Світлана Олегівна
  2. Габа Клавдія Діомідівна
  3. Гречка Ліза Сергіївна
  4. Карпенко Оксана Григорівна
  5. Котек Надія Володимирівна
  6. Кульчик Діана Дмитрівна
  7. Курик Іванна Віталіївна
  8. Лагадин Богдана Олексіївна
  9. Михайлюк Уляна Василівна
  10. Скидан Христина Сергіївна
  11. Срібна Олена Миколаївна
  12. Тумак Ольга Іванівна
  13. Швець Мар’яна Андріївна
  14. Щукіна Єлизавета Євгенівна
  15. Щукіна Олександра Євгенівна
  16. Юркевич Юлія Ігорівна

421 група (скор.)

  1. Торак Віталій Павлович

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «МАРКЕТИНГ»

475 група

  1. Адамчук Евеліна Анатоліївна
  2. Бабій Марія Русланівна
  3. Білоткач Анна-Каріна Олегівна
  4. Вівчарук Христина Василівна
  5. Гуріна Іванна Іванівна
  6. Гузик Радміла Русланівна
  7. Попович Андрій Олексійович
  8. Хмелініна Юлія Володимирі
  9. Кіндрачук Юліана Богданівна
  10. Крецька Каріна Вікторівна
  11. Кравецька Анна Сергіївна
  12. Копачук Вадим Віталійович
  13. Латковська Анастас.Валер
  14. Негрич Євген Вячеславович
  15. Николаєсі Ніка Ігорівна
  16. Овчарук Павло Ігорович
  17. Пономаренко Анна Володими
  18. Романюк Анастасія Сергіївна
  19. Романюк Каріна Валеріївна
  20. Стратійчук Василь Андрійович
  21. Семенович Валерія Вікторівна
  22. Тарица Олександр Петрович
  23. Требиш Анастасія Анатоліївна
  24. Тодореску Міліна Петрівна
  25. Чепишко Дмитром Михайлович
  26. Чернокоза Анна-Марія Едуард
  27. Фірстова Кристина Віталіївна
  28. Ферлей Христина Іванівна

475 група (скор.)

  1. Євчук Андрій Васильович
  2. Томенчук Тетяна Володимирів

 

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ»

476 група (скор.)

  1. Гуцуляк Марія Валентинівна
  2. Данелюк Олександр Іванович
  3. Кедь Володимир Володимиров
  4. Луцяк Марина Вікторівна
  5. Паскар Богдана Валеріївна

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ»

572 група

  1. Данилюк Тетяна Василівна
  2. Дячук Олена Віталіївна
  3. Зозуляк Ірина Анатоліївна
  4. Канюк Тарас Олександрович
  5. Кінащук Станіслав Васильович
  6. Троцюк Анна Юріївна

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «МЕНЕДЖМЕНТ»

573 група

  1. Безруков Сергій Вікторович
  2. Волянська Ірина Дмитрівна
  3. Гулик Станіслав Іванович
  4. Федорів Діана Степанівна
  5. Швець Ігор Владиславович
  6. Шкіопу Галина Василівна

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ»

571 група

  1. Дмитренко Ольга Василівна
  2. Михайлюк Микола Васильович

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «ФІНАНСИ,БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ»

672 група

  1. Андрюк Анна Михайлівна
  2. Вовк Тетяна Михайлівна
  3. Дарчук Олексій Валентин
  4. Джаман Маріна Миколаівна
  5. Кащук Богдан Іванович
  6. Кирилюк Діана Романівна
  7. Осип’як Олександр Михайл
  8. Підлісна Діана Миколаївна
  9. Паскарик Ольга Ігорівна
  10. Примакова Лариса Володим
  11. Фарбатюк Інна Михайлівна
  12. Рижков Олександр Дмитров

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «МАРКЕТИНГ»

675 група

  1. Паукова Анастасія Миколаї
  2. Пащук Вікторія Валеріївна
  3. Шпаюк Олександра Іванівна
  4. Фортуна Діна Ігорівна

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «МЕНЕДЖМЕНТ»

673 група

  1. Балинський Валентин Волод
  2. Гливка Богдан Васильович
  3. Данилюк Микола Віталійо
  4. Збанчук Людмила Миколаїв
  5. Несторяк Юлія Ігорівна
  6. Кирилюк Олександр Сергій
  7. Козар Олег Михайлович
  8. Мажар Марія Іванівна
  9. Молдован Іван Іванович
  10. Недобой Микола Богданович
  11. Олексюк Леся Іванінвна
  12. Паскарик Тетяна Сергіївна
  13. Рупташ Анастасія Анатолії
  14. Сокорська Віталіна Олегівна
  15. Токар Петро Юрійович
  16. Юр’єва Ліля Миколаївна
  17. Чорней Дмитро Олексійович

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ»

621 група

  1. Кусяк Б.І.
  2. Микитей О.Ю.
  3. Михайлюк  О.Т.