Студентський парламент – це орган, що забезпечує захист прав та інтересів усіх осіб, що навчаються в університеті; це можливість реалізувати свій потенціал, розвивавати свої таланти і здібності задля факультету.

За історію свого функціонування на економічному факультеті, Студентський парламент провів безліч заходів, всіляко сприяв урізноманітненню студентського життя, наповнював його цікавими подіями, які не залишили байдужими нікого.

Активісти Студентського парламенту економічного факультету створюють та організовують різноманітні святкові заходи. Проявляють креативність у їх реалізації.

Команда займається волонтерською діяльністю та благодійністю. Підтримує гуманізм, розвиває емоційний інтелект та плекає достойні цінності, ми ініціюємо і підтримуємо доброчинні заходи (спільними зусиллями студентства економу) і скеровуємо усі зібрані кошти в сиротинці, інтернати. Здійснюємо адресну допомогу нужденним та співпрацюємо зі спеціалізованими фондами й організаціями. Особливу увагу приділяємо “особливим” діткам та людям з неповносправністю.

Члени Студентського парламенту мають змогу проявляти себе у різних напрямках і розвивати свої таланти та здібності.

Тож, за період своєї активної діяльності за короткий термін, Студентський парламент економічного факультету не тільки допомагав робити студентське життя цікавішим та яскравішим, не тільки боровся за права студентства, але й,зміг залучити в команду, змотивувати та зробити не байдужими та зацікавленими у змінах на краще, талановитих, креативних та всебічно розвинутих громадян нашого суспільства.