Пройшла посвята студентів першокурсників кафедри “економіки підприємства та управління персоналом”

Посвята у :)Вищій школі магії підприємництва та чарів управління персоналом – Hogwarts:) очима студентів-першокурсників: емоційно сонячно оригінально та незабутньо!

Чудовий настрій, приємне оточення друзів, неповторні краєвиди і не тільки – усе це ми, новачки кафедри економіки підприємства та управління персоналом, відчули на собі. 23 вересня 2016 року першокурсники, студенти скороченої форми навчання, старших курсів, викладачі кафедри економіки підприємства та управління персоналом вирушили у незабутню подорож до ТРК «Сонячна долина».

Розпочалися наші пригоди ще біля 14 корпусу уже рідного університету, де ми всі раненько зібрались. І ось хронологія тих чудових моментів нашої поїздки розпочалась. Комфортабельний автобус швидко домчав нас до відпочинкового комплексу. А там нас уже гостинно чекали студенти-старшокурсники нашої кафедри. Після прибуття всі залюбки оглядали територію. Кожен міг знайти для себе щось особливе: хтось захоплено споглядав тварин місцевого зоопарку, інші насолоджувалися ароматами лісу та красою місцевих водойм, були й ті, хто просто милувався краєвидами.

І ось розпочалася найочікуваніша подія цієї поїздки – святкова посвята. Усі ми – новачки, студенти старших курсів та викладачі – зібралися в Магічній Долині Сонця для того, щоб прийняти до нашої імпровізованої Вищої школі магії підприємництва та чарів управління персоналом – Hogwarts Магів першого рівня та третього з зірочкою рівня, які матимуть за честь навчатися майстерності та феноменальних здібностей у сферах економіки підприємства та управління персоналом, в наших Перфектних наставників найвищого рівня Магічної майстерності.

Дійство розпочали старшокурсники, одягнені в магістерські мантії кращих студентів Школи під звуки неповторних магічних треків, навіть економіст-конферансьє Гарі Потер дивився дуже органічно серед зачарованого лісу с. Бояни (атмосфера та антураж заінтригували усіх з першого погляду).

Перед початком захоплюючої тематичної посвяти Юрій Михайлович Альбус Лопатинський фон Дамблдор – всесвітньовідомий професор Магії, володар Філософського каменя і найдостойніший Директор Вищої школи магії підприємництва та чарів управління персоналом «Хогвардс» (завідувач кафедри економіки підприємства та управління персоналом) заставив все навколо завмерти на якийсь час) та виголосив чудову промову, ознаменувавши цим початок дійства.

Ролі розподілено: усі поринули у створену атмосферу, усі педагоги – Маги найвищого рівня майстерності начакловували порядок та святкову атмосферу.

А далі найцікавіше: студенти 176 групи (підприємництво, торгівля і біржова діяльність), 151 УП групи (управління персоналом та економіка праці) та 342 групи (економіки підприємства) гідно представили себе у творчих номерах, не зважаючи на хвилювання. Шалену підтримку першокурсникам надали ті, хто ще сам минулого року був першокурсником, а також студенти старших курсів, які емоційно вболівали за новачків та вповній мірі відчули насолоду від студентських мистецьких баталій.

А далі магічні конкурси на зілеваріння, спритність, ерудованість, витривалість, командний дух і все це приправлене колоритом обраної тематики.

На завершення ми виголосили дотепну і водночас серйозну клятву та відтоді набули статусу посвячених студентів кафедри економіки підприємства та управління персоналом економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та отримали право одягнути футболки з кафедральною символікою!
Після смачного обіду можна і потанцювати трішки! Гучна приємна музика, запальні танці та друзі поруч створили драйвовий настрій.

На останок зазначимо, що посвята – це важливий етап студентського життя, реалізований, завдяки якому ми – студенти першого курсу, мали змогу пізнати славні традиції кафедри економіки підприємства та управління персоналом економічного факультету і стати частиною дружньої студентської родини. Не даремно кажуть, що студентство є найяскравішим етапом нашого життя. Безумовно, що цей період не обмежується лише лекціями, практичними чи навіть різноманітними індивідуальними завданнями. Простори багатогранного університетського життя безмежні!

Можна впевнено сказати, що посвята в першокурсники, та й загалом уся мандрівка задали нам тонусу та енергії на весь навчальний рік. Було чудово провести день посвяти, сповнений сміхом, позитивом та дружньою атмосферою. Усе відбулося на високому рівні організації, цікаво, і що найважливіше – нестандартно і драйвово!

Дякуємо, вже рідна кафедро економіки підприємства та управління персоналом,
за незабутні спогади зі студентського життя

З щирою вдячністю, ваші новачки