Гостьова лекція від практиків

24 листопада 2021 року кафедрою економічної теорії менеджменту і адміністрування (координатор від кафедри – д.е.н. Білик Р.Р.) для студентів спеціальності 073 «Менеджмент» (1 та 2 курси) було організовано гостьову лекцію-дискусію на тему: «Сучасні вимоги ринку праці та управління персоналом» з фаховим топ-менеджером – співвласником ТОВ «ОЗЗІ ГРУП» Олексієм Назаровим.

До зустрічі доєднались студенти спеціальності 075 «Маркетинг» (1 курс), оскільки тема лекції є актуальною для них як майбутніх маркетологів, а підготовка фахівців менеджерів та маркетологів провадиться в рамках однієї галузі знань 07 «Управління та адміністрування».

З вступним словом до учасників зустрічі звернувся д.е.н. Білик Р.Р., відмітивши, що проведення подібних заходів є особливо актуальним, оскільки потрібно максимально наблизити підготовку фахівців до вимог ринку праці та запропонувати роботодавцям кваліфікованих та перспективних працівників.

В ході лекції Назаров О. розповів студентам про історію створення власної компанії та динаміку її розвитку, про особливості ресторанного бізнесу та його масштабування в Україні, проблеми та негативні чинники, що впливають на його розвиток. Спікер під час лекції звернув увагу студентів на топ навичок, на які звертають увагу працедавці при найманні працівників, розповів про особливості просування по кар’єрній драбині з власного досвіду.

Впродовж виступу лектора д.е.н. Поченчук Г.М. акцентувала увагу студентів на практичних аспектах тих теоретичних проблем (витрати на бізнес, ринок праці, менеджмент, підприємництво), які вивчаються студентами в загальноекономічних дисциплінах – «Економічна теорія», «Мікроекономіка», а к.е.н. Заволічна Т.Р. відмітила особливості феномену лідерства в бізнесі.

Особливу зацікавленість студентів викликала історія успіху доповідача щодо масштабування бізнесу в інші міста. Позитивним моментом лекції-дискусії було саме дискусійне обговорення проблематики, студенти мали активно задавали запитання й отримували вичерпні відповіді.

Лекція-дискусія відбулася в творчій та дружній атмосфері, а  представлена інформація зацікавила студентів, які відчули важливість і перспективність обраної професії.

Галерея