Зустріч з працівниками Головного управління ДПС у Чернівецькій області

Кафедра фінансів і кредиту продовжує плідну співпрацю з буковинськими податківцями. Втілюючи в життя положення Меморандуму про співпрацю між ДПС України та ЧНУ імені Ю. Федьковича, 9 листопада 2022 року студенти та викладачі кафедри зустрілися з працівниками Головного управління ДПС у Чернівецькій області.

Зустріч розпочалася зі знайомства студентів з роботою Центру обслуговування платників податків ДПІ у м. Чернівці. Проте продовжилася вона нетрадиційно: розпочалася повітряна тривога – всі змушені були перейти в укриття. Щоб не марнувати час, студенти запропонували продовжити захід. Податківці підтримали ідею і не пошкодували – захід був цікавим і дискусійним.

Привітав учасників зустрічі начальник Головного управління ДПС у Чернівецькій області Віталій Шпак, який поділився здобутками очолюваного відомства. Він наголосив студентам на необхідності добре знати норми податкового законодавства, щоб стати затребуваним фахівцем на ринку праці. «Живучи сьогоднішнім днем, завжди думайте про те, що корисного зробити для дня завтрашнього, для своєї країни», – наголосив Віталій Шпак.

Буковинські податківці вели розмову про фінансову свідомість громадян, обов’язковість сплати ними податків, особливо місцевих, в умовах воєнного стану. Особливо цікавою стала дискусія про податкову амністію та декларування доходів громадянами. Працівники ГУ ДПС обговорили з майбутніми фінансистами, як впливає чесність і сумлінність платників податків на різні аспекти життя країни.

Крім того, студенти ознайомилися з роботою вебпорталу Державної податкової служби України, зокрема пропонованими на ньому електронними сервісами.

 

Наприкінці зустрічі його ініціатор – доцент кафедри фінансів і кредиту Наталія Бак підкреслила, що сьогодення потребує фахівців з фінансів, банківської справи та страхування, які мають ґрунтовні знання, володіють різноманітними компетентностями та мають практичні навички. Тому подібні спільні заходи кафедри та ГУ ДПС у Чернівецькій області дозволяють поліпшити практичну складову освітнього процесу, а студентам – поглибити розуміння власного місця в суспільстві та на ринку праці.