Зустріч з Оксаною Івасюк в рамках проєкту «Культурно-мистецький простір економіста»

Приємна нагода для викладачів та студентів економічного факультету поспілкуватися з неординарною особистістю, літературознавицею, кандидатом філологічних наук, сестрою композитора Володимира Івасюка – Оксаною Михайлівною Івасюк.

Студенти цікавилися деталями творчості композитора Володимира Івасюка, прагнули більше дізнатися, яким запам’ятався Оксані Михайлівні старший брат –  легендарний український композитор, поет, автор культових українських пісень – «Червона рута», «Водограй», «Я піду в далекі гори» та багато інших, які стали національними мистецькими брендами і символами незалежної України.

Спілкування було трепетним і душевним.

Зустріч відбулась у Чернівецькому обласному меморіальному музеї Володимира Івасюка.

Дякую Михайлу Павлюку за сприяння в організації зустрічі!

Організатор проєкту «Культурно-мистецький простір економіста» кафедра фінансів і кредиту економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (керівник проєкту Євген Ткач).