Зустріч з коледжистами

Не встигла добігти вступна компанія 2022 року, а кафедра фінансів і кредиту вже активно працює з потенційними абітурієнтами 2023 року. У рамкам цього доцентами кафедри Марусяк Н. Л. та Маричем М. Г спільно з викладем циклової комісії економічних дисциплін Юліаною Семенюк була проведена зустріч зі студентами третього курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Фахового коледжу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Під час заходу з вітальним словом до учасників звернувся завідувач кафедри фінансів і кредиту проф. Нікіфоров П. О. В ході розмови студенти мали змогу поспілкуватися з студенткою 6 курсу кафедри Карпенко Ю. О., яка працює головним спеціалістом відділу фінансового планування та тарифоутворення управління фінансового забезпечення та публічних закупівель Департаменту інфраструктури та благоустрою Чернівецької міської ради. Вона цікаво розповіла про переваги навчання на освітній програмі «Фінанси, банківська справа та страхування» та поділилася досвідом успішного застосування своїх знань, здобутих в університеті, на практиці.

Студенти коледжу мали змогу почути про перспективи вступу у 2023 році та ознайомитись з цікавим та насиченим життям кафедри фінансів і кредиту.