Зустріч з фахівцем-практиком

Однією з основ підготовки першокласного фахівця є вивчення практичного досвіду. 8 листопада 2022 року нагоду поспілкуватися з практиком-фінансистом отримали студенти четвертого курсу, які навчаються на кафедрі фінансів і кредиту економічного факультету ЧНУ імені Юрія Федьковича. Значна частина студентів є активними учасниками кафедрального науково-практичного гурта «Фінансовий аналітик».

Запрошеним гостем на лекції з курсу «Фінансовий аналіз», що читає доцент Марусяк Наталія Леонідівна, була головний економіст КМ «Чернівціводоканал» Майя Іванівна Мудра.

Мудра М. І. є випускницею кафедри фінансів і кредиту 2011 року, фахівець з багаторічним досвідом фінансової роботи на комунальних підприємствах. Гостем було охарактеризовано фінансовий стан КМ «Чернівціводоканал», зазначено як формується тариф на його послуги, склад витрат підприємства, наголошено на основних проблемах формування фінансових результатів та чому підприємство є збитковим.

Також на зустрічі обговорювалася участь КП «Чернівціводоканал» у міжнародних проектах та грантах, реалізація яких позитивно вплине на фінансово-господарську діяльність підприємства. Фахівцем-практиком було зазначено, які методи і прийоми фінансового аналізу використовуються у фінансовій роботі на КП «Чернівціводоканал» і що їх вивчення є важливою складовою знань майбутнього спеціаліста-фінансиста.