Зустріч із батьками студентів першого та третього (скорочена форма) курсів навчання

Сьогодні відбулась зустріч викладачів кафедри фінансів і кредиту із батьками студентів першого та третього (скорочена форма) курсів навчання спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».

Із вступним словом до батьків звернувся завідувач кафедри фінансів і кредиту Нікіфоров Петро Опанасович, який ознайомив присутніх з особливостями навчального процесу та проблемами, з якими можуть зіштовхнутись студенти-першокурсники під час адаптаційного періоду.

Спілкування з батьками продовжила заступник завідувача кафедри з навчальної-методичної роботи Бак Наталія Андріївна, яка ознайомила студентів з графіком освітнього процесу, звернула увагу на вимоги, що висуваються до студентів, а також розповіла про можливості та перспективи майбутньої професії.

Заступник завідувача кафедри з навчально-виховної роботи Харабара Віолетта Миколаївна звернула увагу студентів на правила поведінки та необхідність активної участі їх у заходах, які організовуються кафедрою фінансів і кредиту та Економічним факультетом.

Після інформаційної частини зборів присутні мали можливість поставити питання, які їх хвилювали. Збори продовжувались у групах, де батьки поспілкувалися з кураторами академічних груп Маричем Максимом Григоровичем, Кучерівською Софією Степанівною та Абрамовою Аллою Сергіївною, ознайомились з досягненнями студентів.

Колектив кафедри фінансів і кредиту вдячний батькам за довіру та співпрацю, а ЗСУ – за можливість працювати та навчати студентів.