Конкурс студентських наукових есе, приурочений пам’яті видатного українського вченого-економіста Сергія Ілліча Юрія

Студенти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» економічного факультету ЧНУ імені Юрія Федьковича традиційно долучилися до конкурсу студентських наукових есе, приуроченому пам’яті видатного українського вченого-економіста Сергія Ілліча Юрія. Організатором конкурсу щорічно виступає партнер кафедри фінансів і кредиту – кафедра фінансів імені С.І Юрія Західноукраїнського національного університету.

Участь студентів у конкурсі студентських наукових есе стала доволі успішною. Вітаємо його призерів і дипломантів:

ü  друге місце – Харовська Ангеліна, студентка четвертого курсу

ü  третє місце – Ратушняк Діана, студентка четвертого курсу

ü  дипломи за оригінальність – Іліка Катерина, Галіщук Данііл, студенти третього курсу.

Під час Наукових читань, присвячених пам’яті професора С.І. Юрія, з доповіддю на тему «Фінансовий патріотизм. Вчора. Сьогодні! Завтра?» виступила доцент кафедр фінансів і кредиту Бак Наталія.