День української писемності та мови

9 листопада українці відзначають національне свято  ̶  День української писемності та мови. З нагоди свята куратором групи 572-3 к.е.н., доц., асистентом кафедри фінансів і кредиту Ковальчук Н.О. проведено тематичну виховну годину, на якій спільно зі студентами пригадали історію виникнення свята, цікаві моменти пов’язані зі святом, зокрема… «в цей день святкують пам’ять Нестора Літописця, саме в цей в давнину діти починали ходити до школи, українська мова входить до третього десятка найпоширеніших мов світу, у цей день щорічно стартує конкурс знавців української мови імені Петра Яцика, кількість учасників якого вимірюється у мільйонах та ін.». Не забули і про те, що з 2000 року в Україні існує надзвичайно цікава традиція – радіодиктант, в якому може взяти участь кожен бажаючий.

Продовжилась зустріч у форматі участі у написанні радіодиктанту національної єдності 2022 на каналі «Суспільне Культура», до якого приєднались інші бажаючі студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» та викладачі кафедри фінансів і кредиту. Отож, чекаємо на результати диктанту, вдосконалюємо наші знання соловїної та пишаємось, що ми українці. Памятаймо, що українська – мова вільних людей.