Відбулося відкрите онлайн засідання кафедри бізнесу та управління персоналом щодо прийняття та змін освітніх програм

Трансформація освітніх програм «Економіка та організація бізнесу» та «Управління персоналом та економіка праці», щоб відповідати новим соціальним викликам та вимогам до ведення бізнесу.

31.03.2021 відбулося відкрите розширене онлайн засідання кафедри бізнесу та управління персоналом Чернівецького національного університету щодо прийняття та змін освітніх програм:

• Економіка та організація бізнесу;
  • Управління персоналом та економіка праці.

До обговорення були залучені представники студентської спільноти та стейкхолдери, які внесли свої пропозиції та відзначили високий практично-орієнтований характер новітніх підходів до структури освіти. Студенти обґрунтували свої рекомендації та зазначили цікавість освітніх програм.

Щиро дякуємо:

• представникам ПП «Грандем»: власнику та директору підприємства Сергію Тимчуку та спеціалісту з управління персоналом та виробництвом – Віталіні Касапчук;
  • Мирославу Пентелейчуку – співвласнику фотостудії “Cherdak photostudio” та «White story.dress”;
  • Богдані Герасимчук – власниці кафе-ресторану «VYO» та співзасновниці «Ochi_project”.

Пишаємося тим, що випускники нашої кафедри досягли успіху та повертаються до рідних стін, щоб сприяти вдосконаленню освіти в Україні. Це соціальна відповідальність.

Усі рекомендації та пропозиції враховані. Освітні програми вдосконалені. Працюємо над зростанням якості освітніх послуг та їх професійним забезпеченням.