Викладач кафедри економічної теорії, менеджменту та адміністрування успішно завершив Рівень А – “Основи УА/ПВЗВТ”

К.е.н. асист. кафедри економічної теорії, менеджменту та адміністрування Кузьмук Ігор Ярославович успішно завершив Рівень А – «Основи УА/ПВЗВТ: про процес імплементації УА/ПВЗВТ та способи підтримки цього процесу з боку громадянського суспільства» навчання в Громадській Школі Дієвих Практик ЄС (CiSEP), що є модульною навчальною програмою для активних громадян і агентів змін в Україні.

4 місяці інтенсиву з розуміння Угоди про Асоціацію і ПВЗВТ, вмотивовані учасники і досвідчені тренери з України, Німеччини та Сербії, фантастична дружня атмосфера і неоціненний досвід!

Проект здійснюється Інститутом Європейської Політики (Берлін) у співпраці з Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень (Чернігів), Львівським представництвом «Громадянської мережі ОПОРА», Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України», Всеукраїнською громадською організацією «Громадська Палата України» та за підтримки Федерального Закордонного Офісу Німеччини.