Відкрито конкурс на подання заявок в рамках програми ERASMUS+ в Університет м. Грогінген (Нідерланди)

До участі у конкурсі допускаються студенти 2-го, 3-го та 4-го курсу бакалаврської програми, студенти 5-го курсу магістерської програми, а також аспіранти 1-го та 2-го року навчання.

Кількість місць та тривалість обміну:
4 стипендії для бакалаврів, магістрів, аспірантів

В рамках проекту участь у конкурсі можуть взяти студенти таких інститутів та факультетів як:

• Інститут біології, хімії та біоресурсів;
  • Інститут фізико-технічних та комп’ютерних наук;
  • Економічний факультет;
  • Факультет фінансів, підприємництва та обліку;
  • Факультет історії, політології та міжнародних відносин;
  • Факультет педагогіки, психології та соціальної роботи;
  • Філософсько-теологічний факультет;
  • Юридичний факультет.

Вимоги до кандидатів:

• бути студентом/ аспірантом ЧНУ;
  • володіти англійською мовою на рівні, не нижчому, ніж рівень В2;
  • мати високі академічні показники.

Необхідні документи для студентів/аспірантів

(всі документи подаються АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ):

• CV (Europass);
  • копія закордонного паспорту;
  • *план навчання в Університеті м. Гронінген (Learning Agreement for Studies);
  • виписка з оцінками та кредитами з кожного предмету (Transcript of Records), котра перекладається самостійно англійською мовою та завіряється у Відділі міжнародних зв’язків;
  • ** сертифікат про підтвердження володіння англійською мовою (не нижче рівня В2); перевага надається офіційним мовним сертифікатам із відповідним рівнем володіння англійською мовою;
  • мотиваційний лист (макс. обсяг – 1,5 стор. у форматі А4);
  • список надрукованих праць (для аспірантів);
  • запрошення або підтвердження про зацікавленість від відповідних колег Університету м. Гронінген (для аспірантів).

*в плані навчання необхідно набрати до 30 кредитів!

**сертифікат про підтвердження володіння англійською мовою Ви можете отримати у відділі міжнародних зв’язків. Для його отримання Вам необхідно здати тест (письмово та усно).  для отримання сертифікату з англійської мови Вам необхідно звернутися у відділ міжнародних зв’язків за електронною адресою interof@chnu.edu.ua  з метою реєстрації на тест. У листі необхідно вказати ім’я, прізвище, факультет та номер мобільного телефону. Точну дату, годину та місце проведення буде повідомлено в листі-відповіді. Звертатися просимо тільки тих, хто володіє англійською мовою вище середнього рівня.

Документи надсилаються до 8 жовтня 2017 року (до 23:59) у сканованому варіанті (одним файлом у форматі PDF) електронною поштою на адресу відділу міжнародних зв’язків (interof@chnu.edu.ua). Тема листа повинна бути вказана англійською мовою: ERASMUS_PLUS_UNIVERSITY_OF_GRONINGEN_ПРІЗВИЩЕ_ІМ’Я_ФАКУЛЬТЕТ.

11 жовтня 2017 року кандидатам буде повідомлено про те, чи їм буде наданий лист-номінація (Nomination Letter), який надає можливість кандидату для завантаження повного пакету документів в Університет м. Гронінген!

Після отримання листа-номінації студенти реєструються на сайті Університету м. Гронінген за посиланням https://www.groningenexchange.nl/startpagina , куди завантажують вищезгадані документи (кожен окремо) до 16 жовтня 23:59!

Після реєстрації та завантаження всіх необхідних документів кандидатура студента буде розглянута комісією Університету м. Гронінген.

Інформація про курси на сайті Університету м. Гронінген: https://www.groningenexchange.nl/partners/europe/rijksuniversiteit-groningen