Відкрито конкурс на подання заявок в рамках програми ERASMUS+ в Університет м. Грогінген (Нідерланди)

Участь у конкурсі можуть взяти студенти 2-го, 3-го курсу бакалаврської програми та 5-го курсу магістерської програми.

Кількість місць та тривалість обміну:

• 3 стипендії на 5 місяців для бакалаврів, магістрів.

В рамках проекту участь у конкурсі можуть взяти студенти таких інститутів та факультетів як:

• Факультет архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва (спеціальність «Архітектура та містобудування»);
  • Географічний факультет (спеціальності «Географія», «Геодезія та землеустрій» «Науки про Землю»);
  • Інститут біології, хімії та біоресурсів (спеціальність «Геодезія та землеустрій (землеустрій та кадастр)»);
  • Економічний факультет;
  • Факультет фінансів, підприємництва та обліку;
  • Факультет історії, політології та міжнародних відносин;
  • Факультет педагогіки, психології та соціальної роботи (спеціальність «Психологія»);
  • Філософсько-теологічний факультет;
  • Юридичний факультет.

Вимоги до кандидатів:

• бути студентом ЧНУ;
  • володіти англійською мовою на рівні, не нижчому, ніж рівень В2;
  • мати високі академічні показники.

Необхідні документи для студентів (всі документи подаються АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ):

• CV (Europass);
  • копія закордонного паспорту;
  • *план навчання в Університеті м. Гронінген (Learning Agreement for Studies), підписаний у декана/ заступника декана з міжнародної співпраці;
  • виписка з оцінками та кредитами з кожного предмету (Transcript of Records), яка перекладається самостійно англійською мовою та завіряється у ВМЗ (індивідуальний план студента для студентів-бакалаврів, додаток до диплому бакалавра для студентів-магістрів)  (подати необхідно як копію оригіналу, так і переклад);
  • **сертифікат про підтвердження володіння англійською мовою (не нижче рівня В2); перевага надається офіційним мовним сертифікатам із відповідним рівнем володіння англійською мовою;
  • мотиваційний лист (макс. обсяг – 1,5 стор. у форматі А4);
  • довідка про навчання, яка перекладається самостійно англійською мовою та завіряється у ВМЗ (подати необхідно як копію оригіналу, так і переклад);

*в плані навчання необхідно набрати до 30 кредитів!

Зразок заповнення Learning Agreement

**сертифікат про підтвердження володіння англійською мовою Ви можете отримати у відділі міжнародних зв’язків. Для отримання сертифікату з англійської мови Вам необхідно зареєструватися  за посиланням

Просимо взяти до уваги, що факультети Університету м. Гронінген по-різному оцінюють сертифікати про володіння англійською мовою (особливо сертифікати, видані ЧНУ). Перелік факультетів та вимоги щодо офіційних сертифікатів Ви можете знайти за посиланням.

Документи надсилаються до 10 жовтня 2019 року (до 23:59) у сканованому варіанті (одним файлом у форматі PDF) електронною поштою на адресу відділу міжнародних зв’язків interof@chnu.edu.ua. Тема листа повинна бути вказана англійською мовою: ERASMUS_PLUS_UNIVERSITY_OF_GRONINGEN_ПРІЗВИЩЕ_ІМ’Я_ФАКУЛЬТЕТ.

Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну, не будуть прийняті до розгляду.

11 жовтня 2019 року кандидатам буде повідомлено про те, чи їм буде наданий лист-номінація (Nomination Letter), який надає можливість кандидату для завантаження повного пакету документів в Університет м. Гронінген!

Після отримання листа-номінації студенти реєструються на сайті Університету м. Гронінген за посиланням https://www.groningenexchange.nl/startpagina , куди завантажують вищезгадані документи (кожен окремо) до 16 жовтня 2019 року (23:59! за центральноєвропейським літнім часом)

Після реєстрації та завантаження всіх необхідних документів кандидатура студента буде розглянута комісією Університету м. Гронінген.

Інформація про курси на сайті Університету м. Гронінген за посиланням

У разі виникнення запитань звертайтеся за електронною адресою interof@chnu.edu.ua з поміткою ERASMUS_UNIVERSITY_OF_GRONINGEN. У листі вкажіть, будь ласка, Ваше ім’я, факультет, курс та спеціальність і сформулюйте питання, яке Вас цікавить.

Крім того, можете звертатися до відділу міжнародних зв’язків ЧНУ у дні консультацій (понеділок, четвер з 15:00 до 16:30).