Відбулась екскурсія студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування» до Департаменту фінансів Чернівецької ОДА

В рамках проекту роуд-шоу, що організовує кафедра фінансів і кредиту відбулася екскурсія студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування» до Департаменту фінансів Чернівецької ОДА.

Студенти отримали унікальну можливість наочно побачити як функціонує один із ключових структурних підрозділів обласної державної адміністрації, ознайомитись із специфікою роботи управлінь та відділів які є підрозділами даного департаменту. Присутні на зустрічі студенти змогли задати питання працівникам та начальникам відділів щодо особливостей бюджетного процесу на місцевому рівні, того як формується доходна частина місцевих бюджетів, якими є основні статті видатків, якими є реалії бюджетної децентралізації. В цілому зустріч була інформативною та носила практичний характер.

Керівництво Департаменту фінансів, в особі директора департаменту Дякової Анжели Анатоліївни та заступника директора департаменту Кіндрата Володимира Романовича відповідаючи на численні питання викладачів та студентів, також запевнили, що здібних студентів завжди готові взяти на практику, а такі зустрічі, як і співпраця із кафедрою фінансів і кредиту економічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича будуть носити регулярний характер. Дякуємо керівництву і працівникам Департаменту фінансів Чернівецької ОДА за цікаву зустріч.