Студентка кафедри обліку, аналізу і аудиту про навчання у Литві

Я проходила літні курси литовської мови у Lithuanian University of Educational Sciences. Курси проходили з метою покращення англійської мови і вивчення литовської. Під час навчання у Вільнюському університеті я отримала «море» емоцій, тому що навчання для мене було відпочинком.

Навчання в університеті було інтенсивним і дуже захоплюючим. Здавалось, йдучи на навчання влітку, коли ти можеш відпочивати і не думати навіть про пари, будеш жаліти кінці кінців. Але ж ні, з кожним днем навчання було все цікавішим. Проведення конференцій, дискусій, лекцій було дійсно захоплюючим.

Літні курси – це можливість ознайомитися із культурою іншої країни, її архітектурою, традиціями. Також це нові друзі із всього світу. Ти маєш можливість побачити, відчути і навіть спробувати всі цінності, якими гордиться кожна країна, і продемонструвати всі свої традиції. Навчання за кордоном це чудова можливість покращити свої знання, і реалізувати себе як особистість.

Боднарашик Наталія,
студентка ІІІ курсу
спеціальності «Облік і оподаткування»