Співпраця з практиками як шлях до високоякісної підготовки

Липень місяць для студентів-фінансистів 2-го курсу став початком практичної підготовки в рамках бакалаврської програми кафедри фінансів і кредиту (зав.кафедри, проф. Нікіфоров П.О.) економічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича.

В рамках навчальної практики з метою формування знань про особливості діяльності та розуміння завдань на функцій державних фінансових органів як на загальнодержавному рівні, так і на рівні Чернівецької області для студентів було організовано зустріч з працівником Департаменту фінансів (директор Дякова А.А.) Чернівецької обласної державної адміністрації.

Зокрема, начальником управління фінансів соціальної сфери та органів влади Галиною Кокошко на базі економічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича було проведено відкриту лекцію на тему «Роль та значення Департаменту фінансів обласної державної адміністрації як територіального органу Міністерства фінансів України в процесі соціально-економічного розвитку регіону».

В рамках заходу студенти активно задавали запитання представнику Департаменту фінансів Чернівецької ОДА та цікавились особливостями роботи фінансистів-практиків. Також широко обговорювались питання фінансової децентралізації та її наслідків для системи публічних фінансів Буковини.

За результатами зустрічі хочемо подякувати директору та працівникам Департаменту фінансів Чернівецької ОДА відкритість до співпраці та підтримку у формуванні нового покоління фінансистів Буковини. Сподіваємось, що проведена зустріч стала одним з важливих кроків для налагодження подальшої продуктивної співпраці між кафедрою фінансів і кредиту економічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича та Департаменту фінансів Чернівецької ОДА.

Координатор практики,
к.е.н., асист. кафедри фінансів і кредиту
Жебчук Р.Л.