Конкурс на подання заявок в рамках програми ERASMUS+ в Університет Норд (м. Будо, Норвегія)

До участі у конкурсі допускаються студенти, які навчаються на першому році магістратури (5 курс).

Тривалість обміну – 6 місяців (січень-червень 2019 р.)

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:
• бути студентом економічного факультету ЧНУ;
• мати високі академічні показники;
• володіти англійською мовою не нижче рівня B2;
• мати досвід участі в громадському житті факультету та університету.

Необхідні документи (всі документи подаються англійською мовою):
• CV (Europass), використовуйте https://europass.cedefop.europa.eu/documents/curriculum-vitae
• мотиваційний лист (максимальний обсяг – 1 стор. у форматі А4) з підписом апліканта та вказанням програми;
• офіційний сертифікат про підтвердження володіння англійською мовою (не нижче рівня В2), перевага надається офіційним мовним сертифікатам із відповідним рівнем володіння англійською мовою (TOEFL, IELTS тощо);
• виписка із додатку до диплома ОР «Бакалавр» з оцінками та кредитами з кожного предмету (Transcript of Records) та переклад англійською мовою.

Документи надсилаються до 12 вересня 2017 року (не пізніше 23:59) у сканованому PDF-форматі (кожен документ окремо із назвою «прізвище_ім’я_назва документу.pdf») на адресу a.verstyak@chnu.edu.ua. Тема листа – Erasmus_Nord_2018.

Співбесіда відбудеться 13.09.2018 о 14:00 в Шумпетерівській аудиторії (№58) корпусу № 14 (вул. Кафедральна, 2).

Прийняття остаточного рішення щодо рекомендованих кандидатур залишає за собою Університет Норд.

Існує можливість отримати сертифікат міжнародного відділу ЧНУ. Тестування відбудеться 10 вересня 2018 р., початок о 15:00. Потрібна попередня реєстрація за електронною адресою interof@chnu.edu.ua. (тема листа – English_Test_Erasmus_Nord)