Інформуємо що продовжується доступ до наступних інформаційних ресурсів

Реферативні баз даних цитувань Scopus та WoS, використання яких дозволяє:

• визначити, які дослідження проводяться у світі;
  • знайти нові ідеї та дослідницькі можливості;
  • визначити провідних дослідників у відповідних напрямках з метою подальшого співробітництва;
  • прийняти рішення про те, в який журнал слід надсилати власні роботи;
  • оцінити власні досягнення.

Книги видавництва Cambridge University Press (понад 1300 назв) за тематикою Європейських студій. На порталі Cambridge Core також знаходяться у вільному доступі понад 800 тис. матеріалів з різних галузей знань, зокрема:
Medicine; Life Sciences; Earth and Environmental Sciences; Mathematics; Physics And Astronomy; Engineering; Law; Psychology; Sociology; Computer Science  та інші.

Повнотекстові публікації видавництва Springer Nature, а саме:

• журналів Springer 1997-2020 рр.;
  • електронних книг Springer 2017 р. ( 9662 назви).

Колекція JSTOR Archive Journals. Колекція включає додаткові матеріали, що надають доступ до первинних та вторинних джерел дослідження, таких як: брошури, рукописи, листи, урядові документи, зображення, тривимірні моделі тощо. ( доступ до 31 грудня 2022 року).

Електронний архів української періодики LIBRARIA. (тестовий доступ до 01.05  2020 р.)

Доступ з локальної мережі університету. Детальніше в додатках до листа та на сайті бібліотеки університету http://library.chnu.edu.ua
в розділі  НОВИНИ  (або ІНФОРМАЦІЙНІ РЕСУРСИ – ПРИДБАНІ БАЗИ ДАНИХ / ТЕСТОВІ ДОСТУПИ)