ТРАДИЦІЙНА ЗУСТРІЧ АДМІНІСТРАЦІЇ ФАКУЛЬТЕТУ ЗІ СТУДЕНТАМИ- ПЕРШОКУРСНИКАМИ. СВЯТО ІНДИВІДУАЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ПЛАНУ СТУДЕНТА

Традиційна зустріч зі студентами-першокурсниками зібрала 500 представників економічного факультету 10.10.2024 в Мармуровій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

З вітальною промовою до студентської молоді звернувся декан факультету – Роман ГРЕШКО.

На зустрічі цьогорічні вступники мали змогу познайомитись з напрямами діяльності профільних заступників декана факультету, лідерами органів студентського самоврядування та задати питання представникам адміністрації факультету.
На заході студенти усіх академічних груп першого курсу мали змогу отримати індивідуальні навчальні плани студента.
У форматі рівний-рівному до студентської аудиторії зі зверненням виступив першокурсник Олександр СЕМЕНЮК, який поділився своїм бачення ролі ознайомлення з планом до початку заліково-екзаменаційної сесії.
По одному представнику від кафедри індивідуальний план вручив декан факультету Роман ГРЕШКО, усім студентам, присутнім на заході, плани вручали куратори академічних груп у співпраці зі старостами груп.
На заході студенти отримали інфолисти та літературу від практикуючих психологів по підтримці ментального здоров’я, адаптаційним психологічним технікам в новому середовищі з нагоди Всесвітнього дня психологічного здоров’я, який відзначався у цей день