Студенти економічного факультету успішно завершили курс «Ethics and Finance» в рамках проекту CERG-IE Foundation

Студенти економічного факультету Чернівецького національного університету успішно завершили курс «Ethics and Finance» в рамках проекту CERG-IE Foundation.

Європейські цінності освіти імплементувати через виконання проектів командами, розгляд світових кейсів, які стосуються фінансів та поведінкової економіки, а також успішного проходження екзаменаційних тестів.

По завершенню курсу студенти пропонували шляхи покращення інституційних та поведінкових практик для уникнення світових фінансових криз.

Сертифікати успішного проходження курсу зараховані відповідно до Положення про взаємодію формальної та неформальної освіти ЧНУ ім. Ю. Федьковича.

Дякуємо за співпрацю команді CERG-EI Foundation