Підвищення кваліфікації: навчатися й навчати

Підвищення кваліфікації передбачає постійне послідовне удосконалення професійних знань, умінь і навиків, зростання майстерності у професії. Для викладача вищої школи ефективно як підвищувати власну кваліфікацію, так і ділитись знаннями в рамках освітніх заходів при співпраці зі стейкхолдерами. Так, викладачка кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування д.е.н. Галина Поченчук з 1 по 12 квітня 2024 року пройшла підвищення кваліфікації у формі онлайн-стажування з метою інтеграції дисципліни «Менеджмент у продуктовому ІТ» у освітню програму «Менеджмент організацій і адміністрування», що дозволить ознайомити здобувачів з особливостями менеджменту в окремих сферах діяльності. Цей навчальний курс-стажування від IT-компанії Genesis, доступний для українських студентів на платформі Strum. У межах навчання вони познайомляться з ключовими аспектами project, operations та people management, а також розглянуть інструменти ефективного менеджменту в продуктових ІТ-компаніях. А вже 25-26 квітня 2024 року Галина Поченчук провела 8-годинний семінар у Чернівецькому регіональному центрі підвищення кваліфікації державних службовців на тему «Управління державними інвестиціями» для державних службовців облдержадміністрації та райдержадміністрацій категорії «Б» та посадових осіб органів місцевого самоврядування IV–VI категорій (http://cppk.cv.ua/index.php?cid=2281&page=1). Окремі кейси онлайн-стажування використано при проведенні семінару щодо висвітлення проблематики проектного менеджменту в управлінні державними інвестиціями через порівняльний аналіз публічних і приватних проектів. Особливу зацікавленість  у слухачів семінару викликали питання цифрових інструментів управління в публічній сфері, зокрема DREAM – унікальна державна електронна екосистема, яка забезпечує єдиний цифровий маршрут для всіх проектів відновлення та враховує принципи й методології проектного менеджменту.