Маркетологи у формі . Причому у чудовій!

27-28 жовтня в рамках святкування Дня маркетолога відбулися традиційні спортивні турніри на кубок завідуючого кафедри маркетингу, інновацій та регіонального розвитку. Згідно вибору студентів, було організовано турніри з футболу та волейболу.  Сонячна погода сприяла проведенню змагань на відкритому повітрі та активізувала вболівальників, які, попри перерви, викликані повітряними тривогами, підтримували своїх одногрупників до фінального свистка.

Переможцями турніру з футболу стала команда 2-го курсу, яка у наднапруженому поєдинку після серії пенальті перемогла 3-й курс. Проте вони швидко взяли реванш, адже найкращими волейболістами виявилися саме представники 3-го курсу. Окремо відзначимо першокурсників, завзяттю яких могли позаздрити й старші колеги.

Зауважимо, що наші викладачі теж не пасли задніх – у товариській зустрічі вони перемогли з рахунком 6-5! Мабуть, далася взнаки втома студентів, які пройшли усю дистанцію))). Цікаво, що студентів, бажаючих вдягнути спортивну форму, цього року назбиралося понад 60 чоловік. Таким чином, маркетологи знову довели, що інтелект та фізична досконалість завжди поруч. Перемоги у турнірах маркетологи присвячують усім тим, хто здобуває перемогу на інших полях!