Екскурсія та тренінг у компанії “Bacara Coffee” у рамках вивчення дисциплін «Командоутворення», «Інституційна економіка» та «Лідерство та Тімбілдинг»

Студенти економічного факультету Чернівецького національного університету ім.Юрія Федьковича відвідали екскурсію та тренінг у компанії “Bacara Coffee” у рамках вивчення дисциплін «Командоутворення», «Інституційна економіка» та «Лідерство та Тімбілдинг».

Цікаво, корисно та смачно про командоутворення в бізнесі, довіру та цінності, функціональний розподіл та відповідальність студенти економічного факультету дізнались під час тренінгу від комерційного директора Bacara coffee Дмитра Терещука.

Екскурсія бізнес-процесами виробництва найвідомішої кави в м. Чернівці, знайомство з технологіями кавоваріння, діджиталізації організації діяльності та секрети налаштування продаж відбулася у «Bacara coffee».

Ми дякуємо організаторам за цікавий досвід, а команді “Bacara coffee” за смачну каву та цінні поради