Зустріч з фахівцем з навчання та розвитку персоналу ТОВ «ІЗІ КРЕДИТ»

Цікавою і інформативною виявилася зустріч студентів 3 курсу спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування” з Чумак Наталією Ігорівною – фахівцем з навчання та розвитку персоналу ТОВ «ІЗІ КРЕДИТ».

В ході зустрічі студенти мали нагоду ознайомитися з специфікою діяльності компанії, рейтинговими показниками, територіальним розміщенням.

Під час спілкування майбутніх спеціалістів цікавили питання працевлаштуваня: в ході розмови з’ясували такі переваги роботи кредитним консультантом, як неповна зайнятість, додатковий заробіток, гнучкий робочий час, навчання та розвиток, конкурентна фінансова винагорода. Для професійного розвитку компанія на постійній основі забезпечує для працівників корпоративне навчання та івенти навчального характеру.

Зясували маркери особистих якостей успішного працівника: організованість, відповідальність, ініціативність; комунікабельність та орієнтованість на клієнта.

Зустріч, що проведена у формі діалогу з студентами, дозволила отримати відповіді з конкретних питань та розширити обсяг знань щодо необхідності успішного навчання, постійного самовдосконалення та професійного формування майбутніх фахівців з фінансів, банківської справи та страхування, адже саме в таких спеціалістах зацікавлені роботодавці.

Організатор зустрічі від кафедри: к.е.н., доцент Федишин М.П.