Зустріч випускника кафедри Олександра Шкурідіна зі студентами

Випускник кафедри публічних, корпоративних фінансів та фінансового посередництва економічного факультету, депутат Чернівецької обласної ради, громадський та політичний діяч, краєзнавець Олександр Шкурідін провів зустріч зі студентами.

Олександр Миколайович поділився своїми позитивними спогадами про навчання на кафедрі, динамічну та плідну роботу в органах студентського самоврядування, розповів про етапи трудової діяльності та кар’єрного росту. Найбільше уваги на зустрічі гість приділив своїм порадам для студентів. Акцентував увагу на основних життєвих принципах та необхідності їх неухильного дотримання як запоруки успішного майбутнього кожної людини.

Відомий діяч висловив готовність підтримати та допомогти молодим людям, котрі поставили перед собою чітку ціль та готові самовіддано працювати для її досягнення.