Соціальне партнерство як особливий вид взаємодії закладів освіти

Конкурентоспроможність вищої освіти в Україні є одним з головних чинників зростання національної економіки. Незважаючи на модернізацію вищої освіти, функціонування ефективного партнерства між закладами вищої освіти та роботодавцями, потрібно активізувати роботу щодо вдосконалення управлінських і менеджерських функцій здобувачів вищої освіти.

У процесі налагодження соціального партнерства кафедрою 1 грудня 2021 р. для студентів 1 та 2 курсу ОП «Публічні, корпоративні фінанси та фінансове посередництво» організовано зустріч-тренінг з чернівчанином, фінансистом, керівником Львівського осередку «Української академії лідерства» Валентином Григоренком на тему «Філософія лідерства».

Валентин Григоренко розповів про сутність лідерства, зростання потреби суспільства в лідерах.