Он-лайн вебінари з консалтингово-аудиторською компанією “Делойт”

В умовах інтенсивного розвитку системи освіти України, ефективність освітньої організації залежить від грамотно вибудуваної взаємодії стейхолдерами, адже розуміння їх очікувань і потреб є обов’язковою умовою стійкого розвитку закладу вищої освіти. З цією метою викладачами кафедри публічних, корпоративних фінансів та фінансового посередництва Федишин М.П., Абрамовою А.С., Жаворонком А.В. організовано два он-лайн вебінари з відомою консалтингово-аудиторською компанією “Делойт”, що є частиною міжнародної мережі #Deloitte для студентів спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування” Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

22 листопада 2021 року студенти прослухали лекцію на тему: “Світові тренди у трансформації податкової функції”, що базувалася глобальному дослідженні Tax Transformation Trends Survey компанії “Делойт”, в результаті якого було виявлено 6 ключових тенденцій у трансформації фінансової та податкової функції, про які студентам детально розповіли на лекції. Лектором виступив Володимир Юмашев – партнер податково-юридичного департаменту компанії. Володимир працює в компанії «Делойт» з 2003 року. Він є визнаним експертом у структуруванні інвестицій у більшості індустрій, а також у роботі з компаніями ТМТ-сектору (компаній зі сфери зв’язку, засобів масової інформації та технологій); був залучений у понад сотню проектів.

Володимир поділився своїм досвідом роботи у компанії, підкреслив важливість професії фінансиста в умовах глобального цифрового розвитку, закликав студентів бути активними, допитливими, не боятися робити помилки, навчатися, розвиватися, бо тільки так можна досягнути успіху, розкрити свій потенціал та реалізувати себе в компанії!

Друга лекція на тему: “Правила обов’язкового розкриття інформації” відбулася 24 листопада 2021 року. Лектором виступила Вікторія Чорновол – партнер податково-юридичного департаменту. У листопаді 2018 року Вікторію було обрано співголовою податкового комітету Американської торгової палати в Україні. Клієнтами Вікторії переважно є дочірні підприємства міжнародних компаній, що працюють на ринку України. Лектор ознайомила з останніми змінами в питаннях податкових рішень, агресивного податкового планування, ухилення від сплати податків, фінансових злочинів, ролі посередників, членів Держави, захисту викривачів. Повноваження щодо прийняття рішень з цих питань покладено на спеціальні комітети Європейського парламенту. Для нас ці питання є надзвичайно важливими, адже Україна є частиною глобальної економіки, і хоча ми не є членом ОЕСР, у податкових питаннях ми зобов’язуємось дотримуватися політики та правил, запроваджених на світовій податковій арені.

Також студентам була надана інформація про можливості працевлаштування у міжнародну компанію «Делойт» в Україні!