Були проведені батьківські збори кураторами груп 172-2 та 372-3

7 листопада 2021 року були проведені батьківські збори кураторами груп 172-2 та 372-3 на тему «Адаптація студентів нового прийому до освітнього процесу в університеті та підбиття перших підсумків навчання».

З батьками були обговорені наступні питання:1. Про особливості освітнього процесу в університеті.2. Про особливості дистанційного навчання, його ризики.3. Підбиття підсумків першого змістового модуля.

На батьківських зборах виступали куратори груп, завідувач кафедри публічних, корпоративних фінансів та фінансового посередництва, викладачі дисциплін, що наразі вивчають студенти.

Під час таких зборів батьки мали можливість задати питання викладачам щодо досягнення власної дитини, порівняти учнівські досягнення з новими.З іншого боку, спілкування з батьками допоможете швидше пізнати студентів і викладачам.

Грубляк О.М., куратор групи 172-2: «Ефективність навчання студентів, позитивна мотивація до процесу навчання, успішність професійної діяльності після закінчення ЗВО багато в чому залежить від рівня адаптації студентів-першокурсників до нового освітнього середовища».

За результатами дискусій можна зробити висновок, що процес адаптації відбувається.