Магістри та викладач кафедри Економіки підприємства та управління персоналом – учасники курсу “Міжнародні перспективи бізнесу та управління Крайньої Півночі”

1-2 квітня 2019 року в рамках курсу “Міжнародні перспективи бізнесу та управління Крайньої Півночі” студенти- магістри економічного факультету ЧНУ (серед яких 2 студентів кафедри економіки підприємства та управління персоналом) взяли участь у побудові сценаріїв розвитку розумних міст Крайньої Півночі.

В перший день інтенсиву перед студентами виступили професори Бізнес-школи університету Норд Фруде Меллевік, Джузеппе Гроссі Giuseppe Grossi, Анатолій Бурмістров, асистент Єлена Дибцина та старший дослідник Норвежського інституту міжнародних відносин Роман Вакульчук. Вони висвітлили перспективи розвитку Крайньої Півночі, основи функціонування “smart” міст в умовах Арктики та пояснили методологію складання сценаріїв нафто-газової компанії “Shell”, якою студенти могли скористатися для створення власних сценаріїв.

Студенти були поділені на 10 груп, які складалися із 8-9 учасників із різних країн. Кожна група повинна була створити 3 сценарії для розвитку “Smart cities” на території Крайньої Півночі до 2040 року / «Scenario for the the Smart Cities in the High North in 2040».