Вчимося та удосконалюємо рівень професійної компетентності здобувачів вищої освіти

Кафедра бізнесу та управління персоналом економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича йде в ногу із часом, активно використовуючи сучасні методики викладання навчальних дисциплін. Здобувачам кафедри з метою удосконалення професійних навичок «hard skills» у межах дисциплін «Особливості підприємництва за видами економічної діяльності», «Організація виробництва», «Управління витратами», «Міжнародний менеджмент» 20 лютого 2023 року було організовано виїзне практичне заняття на базі ТОВ «Дьолер Буковина».

Виїзні практичні заняття – це завжди можливість мобілізувати власні знання, дізнатися про інновації, здобути нові навички, удосконалити професійну компетентність. Подібні заняття, у місцях професійної сили, збагачують багаж навичок і вмінь майбутніх економістів, тобто розширюють коло впевненості у своїх силах і професійних перспективах. Окрім того, це чудова нагода познайомитися з новими людьми, отримати певний досвід та позитивні емоції.

Висловлюємо слова вдячності керівництву ТОВ «ДЬОЛЕР БУКОВИНА» за надану можливість проведення виїзного практичного заняття.