Українська Асоціація з розвитку менеджменту та бізнес-освіти

Рішенням Української Асоціації з розвитку менеджменту та бізнес – освіти від 25 травня 2022 року до складу її членів прийняли таких викладачів кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича:

• д.е.н., проф. Галушка Зоя Іванівна
  • д.е.н., проф. Антохов Андрій Анатолійович
  • д.е.н., доц. Білик Ростислав Романович
  • к.е.н., ас. Бойда Світлана Василівна
  • к.е.н., ас. Грунтковський Володимир Юрійович
  • к.е.н., доц. Запухляк Володимир Михайлович
  • к.е.н., ас. Лусте Олена Олегівна
  • к.е.н., доц. Сторощук Богдан Дмитрович

Українську Асоціацію з розвитку менеджменту та бізнес-освіти (УАРМБО) було створено 11 липня 2002 р. на засіданні Установчого З`їзду, в роботі якого взяли участь представники 36 вищих навчальних закладів та бізнес – шкіл країни. На сьогодні Асоціація є платформою для професійного спілкування та підвищення кваліфікації викладачів і адміністраторів університетів та впровадження результатів наукових досліджень; авторитетним експертним органом щодо нормативних документів з освіти та нефінансових звітів компаній; ефективним комунікатором між бізнесом та сферою вищої освіти. УАРМБО підтримує Глобальний договір ООН з 2009 року.

УАРМБО – це добровільний союз освітніх установ різних форм власності, створений для задоволення спільних потреб його членів, а також індивідуальних потреб професійного розвитку. Надзвичайно важливим для членів Асоціації підтримування загальних принципів діяльності, а саме:

• добровільний вступ;
  • рівність членів;
  • суверенітет асоціації;
  • фінансова стабільність;
  • незалежність виконавчих органів управління.

Місія Асоціації

Інтеграція зусиль освітніх установ та роботодавців для впровадження в Україні сучасних ефективних навчальних та управлінських технологій.

Цілі УАРМБО:

• Покращення робочого середовища українських вищих навчальних закладів, які пропонують бізнес- та менеджмент освіту, тренінги та бізнес – послуги
  • Розробка стандартів якості та процесів оцінки, які спрямували б розвиток навчальних закладів, програм та викладачів у напрямку до досягнення міжнародних стандартів
  • Сприяння розвитку національного та міжнародного партнерства освіти та ділової сфери
  • Підтримка розвитку бакалаврських, магістерських програм з менеджменту та навчальних програм для керівників бізнес компаній.

Завдання УАРМБО:

• Захист прав та інтересів членів Асоціації, включаючи законодавчі та правові гарантії їх
  • діяльності, лобіювання інтересів членів Асоціації;
  • Розвиток сфери професійної взаємодії бізнес – і менеджмент – освіти в Україні;
  • Сприяння утвердженню взаємної поваги, надійності, порядності та ділового партнерства у взаємовідносинах між членами Асоціації та органами державної влади та управління;
  • Сприяння підвищенню кваліфікації і професіоналізм у спеціалістів бізнес–і менеджмент- освіти;
  • Розвиток принципів та механізмів забезпечення високих стандартів якості бізнес–і менеджмент- освіти;
  • Підвищення інформованості суспільства про роль та пропозиції сфери бізнес-та менеджмент- освіти в Україні;