Участь студентів у Всеукраїнському студентському форумі «DIGITAL UKRAINE»

Студенти економічного факультету кафедри “Економіки підприємства та управління персоналом” Клим Олександр та Геренда Олена взяли участь у Всеукраїнському студентському форумі «DIGITAL UKRAINE: НОВІ ВИКЛИКИ ТА ІННОВАЦІЙНІ МОЖЛИВОСТІ», який відбувся 28 вересня 2018 року у Київському університеті імені Бориса Грінченка.

Мали можливість познайомитися та обговорити тематичні питання форуму з спікерами – фахівцями з діджиталізації, розробниками програми «Цифровий порядок денний України – 2020», а також виконували інтерактивні завдання в командах, серед яких робота в групах за різними напрямами, дискусії у форматах Fishbowl та World Café.

В рамках Форуму обговорювалося застосування цифрових технології в Україні в різних сферах: політика, економіка, охорона здоров’я, внутрішня та зовнішня політика, кібер сфера, медіа, освіта та ін. Залучали студентів різних спеціальностей для обговорення на генерування ідей, щоб спільно дати відповідь на запитання – «Що не так з використанням цифрових технологій в Україні?», «Чи є можливість щось змінити?», «Які можуть бути конкретні кроки?».