У Лодзінському університеті пройшла літня школа з темою дослідження “Соціальні та економічні аспекти мультикультуралізму в Европейському Союзі на прикладі Лодзя”

Широкі можливості та перспективи реалізації власної освітньої траекторії для студентів відкриває Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича. Цьому сприяють налагоджені зв’язки із зарубіжними ЗВО. Так, у Лодзінському університеті (Łódź) на економіко-соціологічному факультеті з 1 по 14 липня 2019 р. успішно пройшла літня школа з темою дослідження “Соціальні та економічні аспекти мультикультуралізму в Европейському Союзі на прикладі Лодзя”.

Студенти ЧНУ Анжеліка Карп (спец. Управління персоналом та економіка праці) та Матвій Дарійчук (спец. Соціологія) мали чудову можливість підвищити свій знаннєвий рівень, продемонструвати навички та вміння, завести нові знайомства, поринути в академічну атмосферу провідного ЗВО ЄС. Дякуємо Університету м.Лодзь за співпрацю!!!