Студентка спеціальні менеджмент серед переможців в Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт

Щиро вітаємо Еліну Адамову (студентку спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування») та її наукового керівника к.е.н. Ігора Кузьмука (викладача кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування) з призовим  II місцем у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та економічна політика», що був проведений на базі економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Конкурс проводився у два етапи:

• перший етап (1 вересня – 14 вересня 2021 р.) – рецензування наукових робіт міжвузівською конкурсною комісією та відбір робіт для участі у ІІ етапі;
  • другий етап (30 вересня – 1 жовтня 2021 р.) – науково-практична конференція (захист робіт претендентами на перемогу, що проводиться в межах II Міжнародного форуму «Економіка. Фінанси. Бізнес. Управління» (EFBM’2021).

За результатами першого етапу до наступної стадії конкурсу були відібрані 16 найкращих робіт, серед яких була і робота нашої студентки на тему: «Забезпечення ефективної економічної політики держави в контексті подолання асиметрії ринкової інформації», а «родзинкою» даного конкурсу було те, що всі роботи, їх презентація та обговорення відбувались англійською мовою.

Програма конкурсу.

Пишаємося! Бажаємо подальших досягнень та перемог!